Regulamin i polityka prywatności

VRHab jest platformą udostępniającą treści Rehabilitantów / Fizjoterapeutów.

Podejmowanie ćwiczeń bez wcześniejszej konsultacji może być szkodliwe. VRHab nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne skutki nieodpowiedniego wykorzystania platformy.

Treści dostępne na naszej stronie są tworzone przez niezależnych trenerów personalnych. Jeżeli któreś z nich są tworzone przez nas – są one odpowiednio oznaczone logo naszej platformy. Niemniej jednak przed rozpoczęciem ćwiczeń skonsultuj się z trenerem personalnym – własnym lub naszym.

VRHab nie ponosi odpowiedzialności za treści, które są dodawane przez trenerów. Jeżeli znajdziesz materiał, który jest nieodpowiedni – skontaktuj się z nami, podając link do strony oraz opis – chętnie zajmiemy się tą sprawą.

Twoja prywatność jest dla nas ważna. W ramach VRHab zbieramy tylko informacje, które są nam niezbędne dla zapewnienia jak najlepszego poziomu usługi świadczonej przez nasze serwisy.

Jeżeli pytamy o jakiekolwiek dane personalne to tylko dlatego, że ich naprawdę potrzebujemy. Zbierając je, dajemy Ci pełną i transparentną informację na ten temat.

Nie dzielimy się zebranymi danymi z podmiotami spoza grupy VRNess, która jest właścicielem VRHab, chyba że jest to wymagane przez prawo.

Nasza strona może przekierować Cię do zewnętrznych serwisów, które nie są przez nas kontrolowane. Proszę mieć na uwadze, że te materiały, które są tam zbierane i przetwarzane, są poza naszą kontrolą i nie możemy ponosić odpowiedzialności za to, jak są wykorzystywane i przetwarzane.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie przekierowania były tylko do niezbędnych i w pełni bezpiecznych miejsc.

Masz pełne prawo do odrzucenia naszej prośby o dane, mając jednocześnie na uwadze, że nie będziemy w stanie świadczyć pełni usług.

Twoje dalsze korzystanie ze strony będzie rozumiane jako akceptacja dla naszych zasad oraz polityki.

Regulamin oraz polityka wchodzą w życie w dniu 2020.11.01.

Korzystamy z zewnętrznej platformy do płatności – nie przechowujemy żadnych danych osobowych związanych z płatnością. Jedyne co przechowujemy to referencja do subskrypcji, dzięki czemu możemy ją zweryfikować i dostarczyć na jej podstawie odpowiednią funkcjonalność systemu.

Więcej możesz znaleźć na stronie dostawcy: polityka Stripe.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami– kontakt@vrhab.com